שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר

הרמת פנים


עור הפנים נוטה להתקמט ככל שאנו מתבגרים, הרקמות נוטות לצנוח וכך נוצר המראה העייף והמבוגר. בעוד שפנים צעירות הינן בעלות קווים עגולים, מוצקים. בפנים מבוגרות, ישנה צנחה של העור כלפי הצוואר, וקו הלסת אינו מתוח יותר, זו הסיבה שנשים רבות בוחרות לעבור הרמת פנים.

הביטוי להזדקנות העור  מתבטא  גם באובדן נפח, באבדן האלסטיות הטבעית, ובנוסף ליצירת קמטוטים וקמטים גם צניחה של השרירים והשומן בעור הפנים. הרמת פנים יכולה לסייע במצבים אילו ולהחזיר לעור את המתיחות והאלסטיות שאבדה.

הרמת פנים, מה חשוב לדעת?
בניתוחי פנים שהיו מקובלים בעבר ביצעו בעיקר  מתיחה של העור, והתוצאה שהתקבלה הייתה  משטחים ישרים ללא קמטים ומראה לא טבעי. המראה ה"מופתע".
היום, כאשר מבצעים הרמת פנים,  מבצעים גם הרמה של הרקמה שצנחה ובמידת הצורך גם הוספת נפח  שמשיבים לפנים את המראה העגול והטבעי והלא מדולדל שלהם. זו הסיבה שהניתוח הנכון להצערת פנים אינו עוד מתיחת פנים - אלא הרמת פנים.

מתי מומלץ לבצע הרמת פנים ?
את הניתוח להרמת פנים  ניתן לבצע החל מגיל 40, בהתחשב במצב רקמות עור הפנים ניתן גם לבצע את הניתוח על חלקים מהפנים בלבד.
על המנותחת להגיע לבדיקה לפני הרמת פנים, עם תמונות מגיל צעיר, דבר שיסייע לתכנן את הניתוח ולהשיג את התוצאה הטבעית ומתאימה ביותר עבורה. כמו כן, אם המטופלת  מתכננת דיאטה - מומלץ ליישם אותה לפני ביצוע הרמת פנים, כדי למנוע צניחה של הפנים כתוצאה מאובדן נפח שומן עקב תנודות דרסטיות במשקל.

הרמת פנים, שלב ההחלמה:
ההחלמה מהרמת פנים, יכולה להיות כרוכה באי נוחות אך הכאבים לאחר הרמת פנים אינם גדולים במיוחד וניתן להרגיעם באמצעות תרופות מתאימות. חשוב לדעת כי האזור יהיה נפוח וחבול, בדרך כלל יום עד יומיים לאחר ניתוח הרמת פנים.

הסיבוכים האפשריים בניתוח הרמת פנים :
כמו כל ניתוח, גם בהרמת פנים יכולים להופיע סיבוכים, החל מסיבוכי הרדמה, דימומים, נמק בעור - למנותחים מעשנים, פגיעה בעצב באזור האוזניים, זיהומים, פגיעה עצבית, המטומה, חוסר תחושה, ריפוי איטי, נפיחויות, או עור הדוק מדי.

צלקות: לאחר הרמת פנים, הצלקות הן סביב האוזניים בקו השיער, באזור העפעפיים ובאזור המצח אם ביצעתם מתיחת פנים או הרמת פנים הכוללת הרמת מצח. לרוב, הצלקות נעלמות ומטשטשות תוך מספר חודשים עד למצב שהן בלתי נראות בעין.

התקופה הנחוצה למנוחה שונה ואינדיוידואלית מאישה לאישה, אך בדרך כלל החלמה ממתיחת פנים תהיה סביב השבועיים ומעלה.

הרמת פנים, על מה יש לשמור?
אחרי ניתוח הרמת פנים, יש להימנע מחשיפה לשמש או להשתמש בתכשירים מסנני קרינה. ההחלמה המלאה -  היא לאחר מספר חודשים אולם כשבועיים עד שלושה שבועות מיום ניתוח הרמת פנים,  אפשר כבר יהיה להתרשם מהתוצאות.

את/ה נמצא/ת כעת ב: מתיחת פנים  הרמת פנים  הרמת פנים
 
מתיחת פנים - מבצעים
ניתוח מתיחת פנים ממומחים ובמחירים שיפתיעו גם אותך
מרפאות מומלצות
אמריקן לייזר - הרמת פנים
הדסה אופטימל - הרמת פנים
ד"ר  וינברג - הרמת פנים
ד"ר  מאייר יצחק - הרמת פנים
 
לחץ לקבלת מידע בתחום מתיחת פנים
מתיחת פנים - מלאו פרטים וקבלו ייעוץ בחינם וללא התחייבות
* :טלפון * :שם מלא
:אזור :אימייל
אני מאשר/ת את התקנון
:סוג טיפול